MUDr. Tomáš Bouzek

Neurologická ambulance

Informace pro objednané

:Pokud jste již k nám objednáni, prosím, nezasílejte nám předem své lékařské zprávy a pokud můžete, přijďte s krátkým předstihem a přineste dokumentaci z jiných pracovišť s sebou na papíře - lékařské zprávy, výsledky laboratoří dalších případných vyšetření z posledních let či vztahující se nějak k současným obtížím, u provedených obrazových vyšetření, jako RTG, CT, PET a MR prosím nechte navíc obrázky přeposlat do ePaksu na adresu:
ePacs: AE title: bouzek.cz

V tomto zřízeném úložišti s ní jde mnohem lépe, rychleji a bezpečně pracovat. Přeposlání nezařídí ošetřující lékař, ale laboranti či sekretářky pracovišť, kde bylo vyšetření zhotoveno, obracejte se proto prosím na sekretariát radiodiagnostických oddělení, kde jste byli vyšetřeni. Pokud budou vyžadovat naši písemnou žádost, rádi Vám ji poštou zašleme. Usnadníte nám práci a urychlíte hledání správného řešení.

Pro objednané k lumbální punkci - nechte přeposlat obrázky z CT či MR hlavy, pokud byla v posledních letech provedena a výsledek vyšetření očního pozadí z posledních dvou týdnů. Pokud byla MRI provedena v posledních třech měsících a máme dobrý výsledek, oční pozadí není nutné.  Dále si přineste pití na dobu pobytu po punkci a prosím dodržujte nutnost transportu domů osobním či podobným autem s řidičem, pro zvýšené riziko nevolnosti či bolestí hlavy není možné řídit.

Pro objednané k odběrům krve, prosím, přicházejte nalačno, menší nemaštěný rohlík a hrnek nesladkého nápoje povolen!

Pro objednané k dalším diagnostickým či terapeutickým zákrokům, prosím dodržujte individuální doporučení.

Pokud se nemůžete na smluvený termín dostavit, dejte nám prosím co nejdříve vědět, ideálně formou sms nebo e-mailem, abychom mohli termín nabídnout dalším pacientům. Děkujeme!

V bezprostřední blízkosti ordinace je možné zpoplatněné parkování v modré zóně. Více informací na www.parkujvklidu.cz.

MUDr. Tomáš Bouzek

Neurologická ambulance

Praha 6, Starodejvická 8/1897

IČ: 75019060

Tel: 222 943 297, 732 403 969
E-mail: tomas@bouzekordinace.cz

Zpracování osobních údajů

© 2014 - 2024 MUDr. Tomáš Bouzek - Neurologická klinika. Vytvořeno v UNISMINI